Beschrijving
Een vakantie boeken naar Appartementen Norefjell Ski & Spa Resort met vroegboekkorting. Een vakantie boeken via De Jonge Intra naar o.a. Noorwegen is een echte aanrader. Boek de vakantie Appartementen Norefjell Ski & Spa Resort nu eenvoudig online voor een scherpe deal. Wandelen & langlaufen;Op 2 uur vanaf Oslo;Hoge klantwaardering;Bij de lift;Gratis WiFi;Luxe accommodatie;Rustig gelegen;Wellness;Zwembad
Meer over Appartementen Norefjell Ski & Spa Resort
Het Norefjell Ski & Spa Resort is een heerlijke plek om uw wintersportvakantie door te brengen. Bij de receptie wordt u vriendelijk ontvangen en het gebruik van natuurlijke materialen en de open haard in de lounge zorgt direct voor het 'thuis'gevoel. Het hotel is het middelpunt met alle faciliteiten en de appartementen liggen rond het hotel in het park. U bent snel bij de liften en op de pistes. Na een dag skiën of snowboarden, kunt u heerlijk relaxen in het Spa & Wellnesscenter dat al meerdere jaren genomineerd is én diverse prijzen op rij heeft gewonnen.
Op de top van de berg Norefjell. Vanaf de luchthaven Gardermoen en de ferryhaven Oslo is het ongeveer 2 tot 2,5 uur rijden naar Norefjell. Het laatste stukje na de afslag gaat via een tolweg, waarvan de kosten ca. NOK80 (ca. € 7) bedragen. U hoeft alleen te betalen als u de berg op rijdt. De langlaufloipes beginnen direct achter het hotel waar u ook heerlijke wandelmogelijkheden heeft. Alle appartementen zijn ski-in, ski-out.
– Skilift: ca. 100 m
– Materiaalverhuur en skiles: –
– Noresund: ca. 13 km
– Ferryhaven Oslo: ca. 110 km
– Luchthaven Oslo Gardermoen: ca. 130 km
Met de auto: u kunt gratis parkeren in de overdekte garage.
Indien u een vliegreis bij ons boekt, is de transfer naar Norefjell niet standaard inbegrepen in het pakket. We raden aan een huurauto te reserveren vanaf de luchthaven Gardermoen.





